Açık Gri Tonlarında Sade Şık Oda Fon Backdrop
Açık Gri Tonlarında Sade Şık Oda Fon Backdrop
Açık Gri Tonlarında Sade Şık Oda Fon Backdrop
Açık Gri Tonlarında Sade Şık Oda Fon Backdrop
gfhfghgfh

Açık Gri Tonlarında Sade Şık Oda Fon Backdrop

Fiyat : ₺140,00  + KDV

Çekim türünü seçip Açılır Listeden Seçimlere Devam Ediniz Fiyat  Seçimlerinize Göre Değişecektir

:

Fiyata 3 Ayak Stand Dahil değildir. Standlara Mekanizma Başlığından Ulaşabilirsiniz. Ürün Bu Şekilde sipariş verildiğinde Korunaklı rulo içinde sadece fonun kendisi gelecektir. 

VİNİL : En büyük avantajı leke tutmamasıdır.Ne kadar pisliğe maruz kalırsa kalsın ıslak bezle silindiğinde lekeler çıkar. Daha çok ayakkabı çıkarmanın mümkün olmadığı çekimlerde tercih edilir. Gelin damat ve moda çekimlerinde leke tutmaması özelliğinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir Organizyonlarda da çokça tercih edilen bir üründür.Tok bir malzemedir çekim esnasında toplanma yapmaz zeminde . Dezavantajı parlama yapabilir. Bu parlama açık tonlarda küçük ölçekli iken koyu tonlarda daha fazladır. Shop kullanmayı bilenler küçük dokunuşlar ile bu parlamalara müdahale edebilirler. Yine de koyu tonda bir görsel seçilmiş ise bizim tavsiyemiz kumaş ürünlerin tercih edilmesidir. Ürün tarafınıza rulo olarak gönderilir. O şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Katlanıp istiflenmeye uygun değildir. Kat izi oluşabilir. Zaman içinde kırışır ise saç kurutma makinesi ile kırışan yerleri ısıtarak açabilirsiniz.

 

SERT KUMAŞ: Avantajı parlama yapmamasııdır. Parlamadığından dolayı ışığı kontrol etmek zorunda kalmazsınız. Özellikle fotoğraf çekimine yeni başlayan arkadaşların sık tercih ettiği bir üründür.Piyasada dalgıç kumaş - scuba kumaş ismi ile bilen likralı kumaş türü değildir. Sert kumaştır ve katlanıp istiflemeye uygun değildir. Likralı kumaşlar gibi zeminde potluk yada toplanma yapmaz. Bu yüzden likralı kumaşların aksine zeminli kullanıma uygundur. Kumaşı gerdiğinizde likralı kumaşlarda yaşalılan baskı da sünme deforme olma durumları yaşanmaz. Yetişkin ve çocuk çekimleri için uygundur. Amatör çekim yapacak kişilerin rahatlıkla zorlanmadan kullanabileceği bir üründür Ayakkabı ile basmaya uygun değildir. Temizliğine dikkat etmek gerekir. Kuru temizlemeye yıkama ve ütüleme için verile bilir.Ürün tarafınıza rulo olarak gönderilir. O şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Katlanıp istiflenmeye uygun değildir. Kat izi oluşabilir. Zaman içinde kırışır ise kuru temizlemeye verilebilir.

 

DERTSİZ KUMAŞ: Oldukça fazla avantajı olan bu ürün prartik ve kullanışlıdır. Parlama yapmaz, kurutemizlemecide ütülenebilir, Elastik yapısı itibari ile SERT KUMAŞ gibi kırılma yapmaz. Aynı zamanda diğer malzemeler gibi (vinyl ve sert kumaşta olduğu gibi) mekanizma içinde uygundur. Piyasada satılan likralı kumaşlar gibi gerildiğinde deforme olmaz baskı . Likralı kumaşların aksine zeminli kullanıma da uygundur. Kalın yapısı itibari ile zeminde potluk yada toplanma yapmaz Ayakkabı ile basmaya uygun değildir. Temizliğine dikkat edilmelidir Leke tutabilir. Ama  silebilirsiniz. Çıkmayacak tarzda hasar verecek kirlerden uzak tutmalısınız . Duvar Tekstili olarak Özel tutkalı ile duvara uygulanabilir. Üç boyutlu ve tek parça olarak duvarlarınıza şıklık katabilirsiniz.Ürün Black Out olup arkası siyahtır. Bu sebeple ışığı ekstra kesme özelliğine sahiptir. Arkadan ışık alan çekim yerlerinde bu ürün kullanılmalıdır. Ürün tarafınıza rulo olarak gönderilir. O şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Katlanıp istiflenmeye uygun değildir. Kat izi oluşabilir. Zaman içinde kırışır ise kuru temizlemeye verilebilir. Bazı küçük ölçüler de dertsiz kumaşın üretimini yapmamaktayız bu yüzden açılır pencere de fazla fire veren ölçüler de dertsiz kumaş seçeneği çıkmamaktadır. 

Ürünlerinizi zincirli mekanizlı isterseniz ölçünüze uygun seçeneği işaretlemek için lütfen tıklayınız.

Ayaklı Standlar için lütfen tıklayınız

 

 

Etiketler
Açık, Açık Gri, Açık Gri Tonlarında, Açık Gri Tonlarında Sade, Açık Gri Tonlarında Sade Şık, Açık Gri Tonlarında Sade Şık Oda, Açık Gri Tonlarında Sade Şık Oda Fon, Açık Gri Tonlarında Sade Şık Oda Fon Backdrop, Açık Gri Tonlarında Sade Şık Oda Backdrop, Açık Gri Tonlarında Sade Şık Fon, Açık Gri Tonlarında Sade Şık Fon Backdrop, Açık Gri Tonlarında Sade Şık Backdrop, Açık Gri Tonlarında Sade Oda, Açık Gri Tonlarında Sade Oda Fon, Açık Gri Tonlarında Sade Oda Fon Backdrop, Açık Gri Tonlarında Sade Oda Backdrop, Açık Gri Tonlarında Sade Fon, Açık Gri Tonlarında Sade Fon Backdrop, Açık Gri Tonlarında Sade Backdrop, Açık Gri Tonlarında Şık, Açık Gri Tonlarında Şık Oda, Açık Gri Tonlarında Şık Oda Fon, Açık Gri Tonlarında Şık Oda Fon Backdrop, Açık Gri Tonlarında Şık Oda Backdrop, Açık Gri Tonlarında Şık Fon, Açık Gri Tonlarında Şık Fon Backdrop, Açık Gri Tonlarında Şık Backdrop, Açık Gri Tonlarında Oda, Açık Gri Tonlarında Oda Fon, Açık Gri Tonlarında Oda Fon Backdrop, Açık Gri Tonlarında Oda Backdrop, Açık Gri Tonlarında Fon, Açık Gri Tonlarında Fon Backdrop, Açık Gri Tonlarında Backdrop, Açık Gri Sade, Açık Gri Sade Şık, Açık Gri Sade Şık Oda, Açık Gri Sade Şık Oda Fon, Açık Gri Sade Şık Oda Fon Backdrop, Açık Gri Sade Şık Oda Backdrop, Açık Gri Sade Şık Fon, Açık Gri Sade Şık Fon Backdrop, Açık Gri Sade Şık Backdrop, Açık Gri Sade Oda, Açık Gri Sade Oda Fon, Açık Gri Sade Oda Fon Backdrop, Açık Gri Sade Oda Backdrop, Açık Gri Sade Fon, Açık Gri Sade Fon Backdrop, Açık Gri Sade Backdrop,