Çiçek Dekor ve Renkli Balonlar Bir Yaş Fon Backdrop
Çiçek Dekor ve Renkli Balonlar Bir Yaş Fon Backdrop
Çiçek Dekor ve Renkli Balonlar Bir Yaş Fon Backdrop
Çiçek Dekor ve Renkli Balonlar Bir Yaş Fon Backdrop
gfhfghgfh

Çiçek Dekor ve Renkli Balonlar Bir Yaş Fon Backdrop

Fiyat : ₺140,00  + KDV

Çekim türünü seçip Açılır Listeden Seçimlere Devam Ediniz Fiyat  Seçimlerinize Göre Değişecektir

:

Fiyata 3 Ayak Stand Dahil değildir. Standlara Mekanizma Başlığından Ulaşabilirsiniz. Ürün Bu Şekilde sipariş verildiğinde Korunaklı rulo içinde sadece fonun kendisi gelecektir. 

VİNİL : En büyük avantajı leke tutmamasıdır.Ne kadar pisliğe maruz kalırsa kalsın ıslak bezle silindiğinde lekeler çıkar. Daha çok ayakkabı çıkarmanın mümkün olmadığı çekimlerde tercih edilir. Gelin damat ve moda çekimlerinde leke tutmaması özelliğinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir Organizyonlarda da çokça tercih edilen bir üründür.Tok bir malzemedir çekim esnasında toplanma yapmaz zeminde . Dezavantajı parlama yapabilir. Bu parlama açık tonlarda küçük ölçekli iken koyu tonlarda daha fazladır. Shop kullanmayı bilenler küçük dokunuşlar ile bu parlamalara müdahale edebilirler. Yine de koyu tonda bir görsel seçilmiş ise bizim tavsiyemiz kumaş ürünlerin tercih edilmesidir. Ürün tarafınıza rulo olarak gönderilir. O şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Katlanıp istiflenmeye uygun değildir. Kat izi oluşabilir. Zaman içinde kırışır ise saç kurutma makinesi ile kırışan yerleri ısıtarak açabilirsiniz.

 

SERT KUMAŞ: Avantajı parlama yapmamasııdır. Parlamadığından dolayı ışığı kontrol etmek zorunda kalmazsınız. Özellikle fotoğraf çekimine yeni başlayan arkadaşların sık tercih ettiği bir üründür.Piyasada dalgıç kumaş - scuba kumaş ismi ile bilen likralı kumaş türü değildir. Sert kumaştır ve katlanıp istiflemeye uygun değildir. Likralı kumaşlar gibi zeminde potluk yada toplanma yapmaz. Bu yüzden likralı kumaşların aksine zeminli kullanıma uygundur. Kumaşı gerdiğinizde likralı kumaşlarda yaşalılan baskı da sünme deforme olma durumları yaşanmaz. Yetişkin ve çocuk çekimleri için uygundur. Amatör çekim yapacak kişilerin rahatlıkla zorlanmadan kullanabileceği bir üründür Ayakkabı ile basmaya uygun değildir. Temizliğine dikkat etmek gerekir. Kuru temizlemeye yıkama ve ütüleme için verile bilir.Ürün tarafınıza rulo olarak gönderilir. O şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Katlanıp istiflenmeye uygun değildir. Kat izi oluşabilir. Zaman içinde kırışır ise kuru temizlemeye verilebilir.

 

DERTSİZ KUMAŞ: Oldukça fazla avantajı olan bu ürün prartik ve kullanışlıdır. Parlama yapmaz, kurutemizlemecide ütülenebilir, Elastik yapısı itibari ile SERT KUMAŞ gibi kırılma yapmaz. Aynı zamanda diğer malzemeler gibi (vinyl ve sert kumaşta olduğu gibi) mekanizma içinde uygundur. Piyasada satılan likralı kumaşlar gibi gerildiğinde deforme olmaz baskı . Likralı kumaşların aksine zeminli kullanıma da uygundur. Kalın yapısı itibari ile zeminde potluk yada toplanma yapmaz Ayakkabı ile basmaya uygun değildir. Temizliğine dikkat edilmelidir Leke tutabilir. Ama  silebilirsiniz. Çıkmayacak tarzda hasar verecek kirlerden uzak tutmalısınız . Duvar Tekstili olarak Özel tutkalı ile duvara uygulanabilir. Üç boyutlu ve tek parça olarak duvarlarınıza şıklık katabilirsiniz.Ürün Black Out olup arkası siyahtır. Bu sebeple ışığı ekstra kesme özelliğine sahiptir. Arkadan ışık alan çekim yerlerinde bu ürün kullanılmalıdır. Ürün tarafınıza rulo olarak gönderilir. O şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Katlanıp istiflenmeye uygun değildir. Kat izi oluşabilir. Zaman içinde kırışır ise kuru temizlemeye verilebilir. Bazı küçük ölçüler de dertsiz kumaşın üretimini yapmamaktayız bu yüzden açılır pencere de fazla fire veren ölçüler de dertsiz kumaş seçeneği çıkmamaktadır. 

Ürünlerinizi zincirli mekanizlı isterseniz ölçünüze uygun seçeneği işaretlemek için lütfen tıklayınız.

Ayaklı Standlar için lütfen tıklayınız

 

 

Etiketler
Çiçek, Çiçek Dekor, Çiçek Dekor ve, Çiçek Dekor ve Renkli, Çiçek Dekor ve Renkli Balonlar, Çiçek Dekor ve Renkli Balonlar Bir, Çiçek Dekor ve Renkli Balonlar Bir Yaş, Çiçek Dekor ve Renkli Balonlar Bir Yaş Fon, Çiçek Dekor ve Renkli Balonlar Bir Yaş Fon Backdrop, Çiçek Dekor ve Renkli Balonlar Bir Yaş Backdrop, Çiçek Dekor ve Renkli Balonlar Bir Fon, Çiçek Dekor ve Renkli Balonlar Bir Fon Backdrop, Çiçek Dekor ve Renkli Balonlar Bir Backdrop, Çiçek Dekor ve Renkli Balonlar Yaş, Çiçek Dekor ve Renkli Balonlar Yaş Fon, Çiçek Dekor ve Renkli Balonlar Yaş Fon Backdrop, Çiçek Dekor ve Renkli Balonlar Yaş Backdrop, Çiçek Dekor ve Renkli Balonlar Fon, Çiçek Dekor ve Renkli Balonlar Fon Backdrop, Çiçek Dekor ve Renkli Balonlar Backdrop, Çiçek Dekor ve Renkli Bir, Çiçek Dekor ve Renkli Bir Yaş, Çiçek Dekor ve Renkli Bir Yaş Fon, Çiçek Dekor ve Renkli Bir Yaş Fon Backdrop, Çiçek Dekor ve Renkli Bir Yaş Backdrop, Çiçek Dekor ve Renkli Bir Fon, Çiçek Dekor ve Renkli Bir Fon Backdrop, Çiçek Dekor ve Renkli Bir Backdrop, Çiçek Dekor ve Renkli Yaş, Çiçek Dekor ve Renkli Yaş Fon, Çiçek Dekor ve Renkli Yaş Fon Backdrop, Çiçek Dekor ve Renkli Yaş Backdrop, Çiçek Dekor ve Renkli Fon, Çiçek Dekor ve Renkli Fon Backdrop, Çiçek Dekor ve Renkli Backdrop, Çiçek Dekor ve Balonlar, Çiçek Dekor ve Balonlar Bir, Çiçek Dekor ve Balonlar Bir Yaş, Çiçek Dekor ve Balonlar Bir Yaş Fon, Çiçek Dekor ve Balonlar Bir Yaş Fon Backdrop, Çiçek Dekor ve Balonlar Bir Yaş Backdrop, Çiçek Dekor ve Balonlar Bir Fon, Çiçek Dekor ve Balonlar Bir Fon Backdrop, Çiçek Dekor ve Balonlar Bir Backdrop, Çiçek Dekor ve Balonlar Yaş, Çiçek Dekor ve Balonlar Yaş Fon, Çiçek Dekor ve Balonlar Yaş Fon Backdrop, Çiçek Dekor ve Balonlar Yaş Backdrop, Çiçek Dekor ve Balonlar Fon, Çiçek Dekor ve Balonlar Fon Backdrop,