Denizci Temalı Düz Ahşap Sandal Fon Backdrop
Denizci Temalı Düz Ahşap Sandal Fon Backdrop
Denizci Temalı Düz Ahşap Sandal Fon Backdrop
Denizci Temalı Düz Ahşap Sandal Fon Backdrop
gfhfghgfh

Denizci Temalı Düz Ahşap Sandal Fon Backdrop

Fiyat : ₺140,00  + KDV

Çekim türünü seçip Açılır Listeden Seçimlere Devam Ediniz Fiyat  Seçimlerinize Göre Değişecektir

:

Fiyata 3 Ayak Stand Dahil değildir. Standlara Mekanizma Başlığından Ulaşabilirsiniz. Ürün Bu Şekilde sipariş verildiğinde Korunaklı rulo içinde sadece fonun kendisi gelecektir. 

VİNİL : En büyük avantajı leke tutmamasıdır.Ne kadar pisliğe maruz kalırsa kalsın ıslak bezle silindiğinde lekeler çıkar. Daha çok ayakkabı çıkarmanın mümkün olmadığı çekimlerde tercih edilir. Gelin damat ve moda çekimlerinde leke tutmaması özelliğinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir Organizyonlarda da çokça tercih edilen bir üründür.Tok bir malzemedir çekim esnasında toplanma yapmaz zeminde . Dezavantajı parlama yapabilir. Bu parlama açık tonlarda küçük ölçekli iken koyu tonlarda daha fazladır. Shop kullanmayı bilenler küçük dokunuşlar ile bu parlamalara müdahale edebilirler. Yine de koyu tonda bir görsel seçilmiş ise bizim tavsiyemiz kumaş ürünlerin tercih edilmesidir. Ürün tarafınıza rulo olarak gönderilir. O şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Katlanıp istiflenmeye uygun değildir. Kat izi oluşabilir. Zaman içinde kırışır ise saç kurutma makinesi ile kırışan yerleri ısıtarak açabilirsiniz.

 

SERT KUMAŞ: Avantajı parlama yapmamasııdır. Parlamadığından dolayı ışığı kontrol etmek zorunda kalmazsınız. Özellikle fotoğraf çekimine yeni başlayan arkadaşların sık tercih ettiği bir üründür.Piyasada dalgıç kumaş - scuba kumaş ismi ile bilen likralı kumaş türü değildir. Sert kumaştır ve katlanıp istiflemeye uygun değildir. Likralı kumaşlar gibi zeminde potluk yada toplanma yapmaz. Bu yüzden likralı kumaşların aksine zeminli kullanıma uygundur. Kumaşı gerdiğinizde likralı kumaşlarda yaşalılan baskı da sünme deforme olma durumları yaşanmaz. Yetişkin ve çocuk çekimleri için uygundur. Amatör çekim yapacak kişilerin rahatlıkla zorlanmadan kullanabileceği bir üründür Ayakkabı ile basmaya uygun değildir. Temizliğine dikkat etmek gerekir. Kuru temizlemeye yıkama ve ütüleme için verile bilir.Ürün tarafınıza rulo olarak gönderilir. O şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Katlanıp istiflenmeye uygun değildir. Kat izi oluşabilir. Zaman içinde kırışır ise kuru temizlemeye verilebilir.

 

DERTSİZ KUMAŞ: Oldukça fazla avantajı olan bu ürün prartik ve kullanışlıdır. Parlama yapmaz, kurutemizlemecide ütülenebilir, Elastik yapısı itibari ile SERT KUMAŞ gibi kırılma yapmaz. Aynı zamanda diğer malzemeler gibi (vinyl ve sert kumaşta olduğu gibi) mekanizma içinde uygundur. Piyasada satılan likralı kumaşlar gibi gerildiğinde deforme olmaz baskı . Likralı kumaşların aksine zeminli kullanıma da uygundur. Kalın yapısı itibari ile zeminde potluk yada toplanma yapmaz Ayakkabı ile basmaya uygun değildir. Temizliğine dikkat edilmelidir Leke tutabilir. Ama  silebilirsiniz. Çıkmayacak tarzda hasar verecek kirlerden uzak tutmalısınız . Duvar Tekstili olarak Özel tutkalı ile duvara uygulanabilir. Üç boyutlu ve tek parça olarak duvarlarınıza şıklık katabilirsiniz.Ürün Black Out olup arkası siyahtır. Bu sebeple ışığı ekstra kesme özelliğine sahiptir. Arkadan ışık alan çekim yerlerinde bu ürün kullanılmalıdır. Ürün tarafınıza rulo olarak gönderilir. O şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Katlanıp istiflenmeye uygun değildir. Kat izi oluşabilir. Zaman içinde kırışır ise kuru temizlemeye verilebilir. Bazı küçük ölçüler de dertsiz kumaşın üretimini yapmamaktayız bu yüzden açılır pencere de fazla fire veren ölçüler de dertsiz kumaş seçeneği çıkmamaktadır. 

Ürünlerinizi zincirli mekanizlı isterseniz ölçünüze uygun seçeneği işaretlemek için lütfen tıklayınız.

Ayaklı Standlar için lütfen tıklayınız

 

 

Etiketler
Denizci, Denizci Temalı, Denizci Temalı Düz, Denizci Temalı Düz Ahşap, Denizci Temalı Düz Ahşap Sandal, Denizci Temalı Düz Ahşap Sandal Fon, Denizci Temalı Düz Ahşap Sandal Fon Backdrop, Denizci Temalı Düz Ahşap Sandal Backdrop, Denizci Temalı Düz Ahşap Fon, Denizci Temalı Düz Ahşap Fon Backdrop, Denizci Temalı Düz Ahşap Backdrop, Denizci Temalı Düz Sandal, Denizci Temalı Düz Sandal Fon, Denizci Temalı Düz Sandal Fon Backdrop, Denizci Temalı Düz Sandal Backdrop, Denizci Temalı Düz Fon, Denizci Temalı Düz Fon Backdrop, Denizci Temalı Düz Backdrop, Denizci Temalı Ahşap, Denizci Temalı Ahşap Sandal, Denizci Temalı Ahşap Sandal Fon, Denizci Temalı Ahşap Sandal Fon Backdrop, Denizci Temalı Ahşap Sandal Backdrop, Denizci Temalı Ahşap Fon, Denizci Temalı Ahşap Fon Backdrop, Denizci Temalı Ahşap Backdrop, Denizci Temalı Sandal, Denizci Temalı Sandal Fon, Denizci Temalı Sandal Fon Backdrop, Denizci Temalı Sandal Backdrop, Denizci Temalı Fon, Denizci Temalı Fon Backdrop, Denizci Temalı Backdrop, Denizci Düz, Denizci Düz Ahşap, Denizci Düz Ahşap Sandal, Denizci Düz Ahşap Sandal Fon, Denizci Düz Ahşap Sandal Fon Backdrop, Denizci Düz Ahşap Sandal Backdrop, Denizci Düz Ahşap Fon, Denizci Düz Ahşap Fon Backdrop, Denizci Düz Ahşap Backdrop, Denizci Düz Sandal, Denizci Düz Sandal Fon, Denizci Düz Sandal Fon Backdrop, Denizci Düz Sandal Backdrop, Denizci Düz Fon, Denizci Düz Fon Backdrop, Denizci Düz Backdrop, Denizci Ahşap,