Fırça Darbeli Beton Duvar Fineart Fon Backdrop
Fırça Darbeli Beton Duvar Fineart Fon Backdrop
Fırça Darbeli Beton Duvar Fineart Fon Backdrop
Fırça Darbeli Beton Duvar Fineart Fon Backdrop
gfhfghgfh

Fırça Darbeli Beton Duvar Fineart Fon Backdrop

Fiyat : ₺140,00  + KDV

Çekim türünü seçip Açılır Listeden Seçimlere Devam Ediniz Fiyat  Seçimlerinize Göre Değişecektir

:

Fiyata 3 Ayak Stand Dahil değildir. Standlara Mekanizma Başlığından Ulaşabilirsiniz. Ürün Bu Şekilde sipariş verildiğinde Korunaklı rulo içinde sadece fonun kendisi gelecektir. 

VİNİL : En büyük avantajı leke tutmamasıdır.Ne kadar pisliğe maruz kalırsa kalsın ıslak bezle silindiğinde lekeler çıkar. Daha çok ayakkabı çıkarmanın mümkün olmadığı çekimlerde tercih edilir. Gelin damat ve moda çekimlerinde leke tutmaması özelliğinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir Organizyonlarda da çokça tercih edilen bir üründür.Tok bir malzemedir çekim esnasında toplanma yapmaz zeminde . Dezavantajı parlama yapabilir. Bu parlama açık tonlarda küçük ölçekli iken koyu tonlarda daha fazladır. Shop kullanmayı bilenler küçük dokunuşlar ile bu parlamalara müdahale edebilirler. Yine de koyu tonda bir görsel seçilmiş ise bizim tavsiyemiz kumaş ürünlerin tercih edilmesidir. Ürün tarafınıza rulo olarak gönderilir. O şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Katlanıp istiflenmeye uygun değildir. Kat izi oluşabilir. Zaman içinde kırışır ise saç kurutma makinesi ile kırışan yerleri ısıtarak açabilirsiniz.

 

SERT KUMAŞ: Avantajı parlama yapmamasııdır. Parlamadığından dolayı ışığı kontrol etmek zorunda kalmazsınız. Özellikle fotoğraf çekimine yeni başlayan arkadaşların sık tercih ettiği bir üründür.Piyasada dalgıç kumaş - scuba kumaş ismi ile bilen likralı kumaş türü değildir. Sert kumaştır ve katlanıp istiflemeye uygun değildir. Likralı kumaşlar gibi zeminde potluk yada toplanma yapmaz. Bu yüzden likralı kumaşların aksine zeminli kullanıma uygundur. Kumaşı gerdiğinizde likralı kumaşlarda yaşalılan baskı da sünme deforme olma durumları yaşanmaz. Yetişkin ve çocuk çekimleri için uygundur. Amatör çekim yapacak kişilerin rahatlıkla zorlanmadan kullanabileceği bir üründür Ayakkabı ile basmaya uygun değildir. Temizliğine dikkat etmek gerekir. Kuru temizlemeye yıkama ve ütüleme için verile bilir.Ürün tarafınıza rulo olarak gönderilir. O şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Katlanıp istiflenmeye uygun değildir. Kat izi oluşabilir. Zaman içinde kırışır ise kuru temizlemeye verilebilir.

 

DERTSİZ KUMAŞ: Oldukça fazla avantajı olan bu ürün prartik ve kullanışlıdır. Parlama yapmaz, kurutemizlemecide ütülenebilir, Elastik yapısı itibari ile SERT KUMAŞ gibi kırılma yapmaz. Aynı zamanda diğer malzemeler gibi (vinyl ve sert kumaşta olduğu gibi) mekanizma içinde uygundur. Piyasada satılan likralı kumaşlar gibi gerildiğinde deforme olmaz baskı . Likralı kumaşların aksine zeminli kullanıma da uygundur. Kalın yapısı itibari ile zeminde potluk yada toplanma yapmaz Ayakkabı ile basmaya uygun değildir. Temizliğine dikkat edilmelidir Leke tutabilir. Ama  silebilirsiniz. Çıkmayacak tarzda hasar verecek kirlerden uzak tutmalısınız . Duvar Tekstili olarak Özel tutkalı ile duvara uygulanabilir. Üç boyutlu ve tek parça olarak duvarlarınıza şıklık katabilirsiniz.Ürün Black Out olup arkası siyahtır. Bu sebeple ışığı ekstra kesme özelliğine sahiptir. Arkadan ışık alan çekim yerlerinde bu ürün kullanılmalıdır. Ürün tarafınıza rulo olarak gönderilir. O şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Katlanıp istiflenmeye uygun değildir. Kat izi oluşabilir. Zaman içinde kırışır ise kuru temizlemeye verilebilir. Bazı küçük ölçüler de dertsiz kumaşın üretimini yapmamaktayız bu yüzden açılır pencere de fazla fire veren ölçüler de dertsiz kumaş seçeneği çıkmamaktadır. 

Ürünlerinizi zincirli mekanizlı isterseniz ölçünüze uygun seçeneği işaretlemek için lütfen tıklayınız.

Ayaklı Standlar için lütfen tıklayınız

 

 

Etiketler
Fırça, Fırça Darbeli, Fırça Darbeli Beton, Fırça Darbeli Beton Duvar, Fırça Darbeli Beton Duvar Fineart, Fırça Darbeli Beton Duvar Fineart Fon, Fırça Darbeli Beton Duvar Fineart Fon Backdrop, Fırça Darbeli Beton Duvar Fineart Backdrop, Fırça Darbeli Beton Duvar Fon, Fırça Darbeli Beton Duvar Fon Backdrop, Fırça Darbeli Beton Duvar Backdrop, Fırça Darbeli Beton Fineart, Fırça Darbeli Beton Fineart Fon, Fırça Darbeli Beton Fineart Fon Backdrop, Fırça Darbeli Beton Fineart Backdrop, Fırça Darbeli Beton Fon, Fırça Darbeli Beton Fon Backdrop, Fırça Darbeli Beton Backdrop, Fırça Darbeli Duvar, Fırça Darbeli Duvar Fineart, Fırça Darbeli Duvar Fineart Fon, Fırça Darbeli Duvar Fineart Fon Backdrop, Fırça Darbeli Duvar Fineart Backdrop, Fırça Darbeli Duvar Fon, Fırça Darbeli Duvar Fon Backdrop, Fırça Darbeli Duvar Backdrop, Fırça Darbeli Fineart, Fırça Darbeli Fineart Fon, Fırça Darbeli Fineart Fon Backdrop, Fırça Darbeli Fineart Backdrop, Fırça Darbeli Fon, Fırça Darbeli Fon Backdrop, Fırça Darbeli Backdrop, Fırça Beton, Fırça Beton Duvar, Fırça Beton Duvar Fineart, Fırça Beton Duvar Fineart Fon, Fırça Beton Duvar Fineart Fon Backdrop, Fırça Beton Duvar Fineart Backdrop, Fırça Beton Duvar Fon, Fırça Beton Duvar Fon Backdrop, Fırça Beton Duvar Backdrop, Fırça Beton Fineart, Fırça Beton Fineart Fon, Fırça Beton Fineart Fon Backdrop, Fırça Beton Fineart Backdrop, Fırça Beton Fon, Fırça Beton Fon Backdrop, Fırça Beton Backdrop, Fırça Duvar,