Pembe Çiçekli Geçişli Fineart Fon Backdrop
Pembe Çiçekli Geçişli Fineart Fon Backdrop
Pembe Çiçekli Geçişli Fineart Fon Backdrop
Pembe Çiçekli Geçişli Fineart Fon Backdrop
gfhfghgfh

Taş Duvar Üzerine Sarmış Bitkiler Fon Backdrop

Fiyat : ₺140,00  + KDV

Çekim türünü seçip Açılır Listeden Seçimlere Devam Ediniz Fiyat  Seçimlerinize Göre Değişecektir

:

Fiyata 3 Ayak Stand Dahil değildir. Standlara Mekanizma Başlığından Ulaşabilirsiniz. Ürün Bu Şekilde sipariş verildiğinde Korunaklı rulo içinde sadece fonun kendisi gelecektir. 

VİNİL : En büyük avantajı leke tutmamasıdır.Ne kadar pisliğe maruz kalırsa kalsın ıslak bezle silindiğinde lekeler çıkar. Daha çok ayakkabı çıkarmanın mümkün olmadığı çekimlerde tercih edilir. Gelin damat ve moda çekimlerinde leke tutmaması özelliğinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir Organizyonlarda da çokça tercih edilen bir üründür.Tok bir malzemedir çekim esnasında toplanma yapmaz zeminde . Dezavantajı parlama yapabilir. Bu parlama açık tonlarda küçük ölçekli iken koyu tonlarda daha fazladır. Shop kullanmayı bilenler küçük dokunuşlar ile bu parlamalara müdahale edebilirler. Yine de koyu tonda bir görsel seçilmiş ise bizim tavsiyemiz kumaş ürünlerin tercih edilmesidir. Ürün tarafınıza rulo olarak gönderilir. O şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Katlanıp istiflenmeye uygun değildir. Kat izi oluşabilir. Zaman içinde kırışır ise saç kurutma makinesi ile kırışan yerleri ısıtarak açabilirsiniz.

 

SERT KUMAŞ: Avantajı parlama yapmamasııdır. Parlamadığından dolayı ışığı kontrol etmek zorunda kalmazsınız. Özellikle fotoğraf çekimine yeni başlayan arkadaşların sık tercih ettiği bir üründür.Piyasada dalgıç kumaş - scuba kumaş ismi ile bilen likralı kumaş türü değildir. Sert kumaştır ve katlanıp istiflemeye uygun değildir. Likralı kumaşlar gibi zeminde potluk yada toplanma yapmaz. Bu yüzden likralı kumaşların aksine zeminli kullanıma uygundur. Kumaşı gerdiğinizde likralı kumaşlarda yaşalılan baskı da sünme deforme olma durumları yaşanmaz. Yetişkin ve çocuk çekimleri için uygundur. Amatör çekim yapacak kişilerin rahatlıkla zorlanmadan kullanabileceği bir üründür Ayakkabı ile basmaya uygun değildir. Temizliğine dikkat etmek gerekir. Kuru temizlemeye yıkama ve ütüleme için verile bilir.Ürün tarafınıza rulo olarak gönderilir. O şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Katlanıp istiflenmeye uygun değildir. Kat izi oluşabilir. Zaman içinde kırışır ise kuru temizlemeye verilebilir.

 

DERTSİZ KUMAŞ: Oldukça fazla avantajı olan bu ürün prartik ve kullanışlıdır. Parlama yapmaz, kurutemizlemecide ütülenebilir, Elastik yapısı itibari ile SERT KUMAŞ gibi kırılma yapmaz. Aynı zamanda diğer malzemeler gibi (vinyl ve sert kumaşta olduğu gibi) mekanizma içinde uygundur. Piyasada satılan likralı kumaşlar gibi gerildiğinde deforme olmaz baskı . Likralı kumaşların aksine zeminli kullanıma da uygundur. Kalın yapısı itibari ile zeminde potluk yada toplanma yapmaz Ayakkabı ile basmaya uygun değildir. Temizliğine dikkat edilmelidir Leke tutabilir. Ama  silebilirsiniz. Çıkmayacak tarzda hasar verecek kirlerden uzak tutmalısınız . Duvar Tekstili olarak Özel tutkalı ile duvara uygulanabilir. Üç boyutlu ve tek parça olarak duvarlarınıza şıklık katabilirsiniz.Ürün Black Out olup arkası siyahtır. Bu sebeple ışığı ekstra kesme özelliğine sahiptir. Arkadan ışık alan çekim yerlerinde bu ürün kullanılmalıdır. Ürün tarafınıza rulo olarak gönderilir. O şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Katlanıp istiflenmeye uygun değildir. Kat izi oluşabilir. Zaman içinde kırışır ise kuru temizlemeye verilebilir. Bazı küçük ölçüler de dertsiz kumaşın üretimini yapmamaktayız bu yüzden açılır pencere de fazla fire veren ölçüler de dertsiz kumaş seçeneği çıkmamaktadır. 

Ürünlerinizi zincirli mekanizlı isterseniz ölçünüze uygun seçeneği işaretlemek için lütfen tıklayınız.

Ayaklı Standlar için lütfen tıklayınız

 

 

Etiketler
Taş Duvar, Taş Duvar Üzerine, Taş Duvar Üzerine Sarmış, Taş Duvar Üzerine Sarmış Bitkiler, Taş Duvar Üzerine Sarmış Bitkiler Fon, Taş Duvar Üzerine Sarmış Bitkiler Fon Backdrop, Taş Duvar Üzerine Sarmış Bitkiler Backdrop, Taş Duvar Üzerine Sarmış Fon, Taş Duvar Üzerine Sarmış Fon Backdrop, Taş Duvar Üzerine Sarmış Backdrop, Taş Duvar Üzerine Bitkiler, Taş Duvar Üzerine Bitkiler Fon, Taş Duvar Üzerine Bitkiler Fon Backdrop, Taş Duvar Üzerine Bitkiler Backdrop, Taş Duvar Üzerine Fon, Taş Duvar Üzerine Fon Backdrop, Taş Duvar Üzerine Backdrop, Taş Duvar Sarmış, Taş Duvar Sarmış Bitkiler, Taş Duvar Sarmış Bitkiler Fon, Taş Duvar Sarmış Bitkiler Fon Backdrop, Taş Duvar Sarmış Bitkiler Backdrop, Taş Duvar Sarmış Fon, Taş Duvar Sarmış Fon Backdrop, Taş Duvar Sarmış Backdrop, Taş Duvar Bitkiler, Taş Duvar Bitkiler Fon, Taş Duvar Bitkiler Fon Backdrop, Taş Duvar Bitkiler Backdrop, Taş Duvar Fon, Taş Duvar Fon Backdrop, Taş Duvar Backdrop, Taş Üzerine, Taş Üzerine Sarmış, Taş Üzerine Sarmış Bitkiler, Taş Üzerine Sarmış Bitkiler Fon, Taş Üzerine Sarmış Bitkiler Fon Backdrop, Taş Üzerine Sarmış Bitkiler Backdrop, Taş Üzerine Sarmış Fon, Taş Üzerine Sarmış Fon Backdrop, Taş Üzerine Sarmış Backdrop, Taş Üzerine Bitkiler, Taş Üzerine Bitkiler Fon, Taş Üzerine Bitkiler Fon Backdrop, Taş Üzerine Bitkiler Backdrop, Taş Üzerine Fon, Taş Üzerine Fon Backdrop, Taş Üzerine Backdrop, Taş Sarmış, Taş Sarmış Bitkiler,